אודות

מי אנחנו?

גם אנחנו חשבנו כך  , כך זה התחיל מ- כאב , פחד , תחרות , כשלון והצלחה🥳

2019 הוא מספר השנה שבו התחיל הרעיון של הקמת החברה , באותה שנה אשתו של מנכ”ל דיגיטל בול יצאה לקורס גבות שבו הייתה צריכה להתחיל את דרכה בעולם היופי , נרשמה לקורס גבות שיטת הסערה , סיימה את הקורס הכינה את עצמה נפשית ויצאה לעולם כדי לעבוד כ “עצמאית” , פה זה התחיל , לקוחות –  איך הם באים? , להוריד פוסט? , לשטף סטורי?- זה לא בדיוק עבד .

צריך לקוחות , אז מה עושים ? איך מתחילים ? למי פונים ? איך זה יעבוד ? , שאלות נפוצות של כל בעל עסק מתחיל!.

החלה חקירה ע”י בעלה שהיום הוא מכהן כמנכ”ל החברה , בחקירת שטח שהוא עשה היה צריך להגיע ליעד של כמה לקוחות בחודש , ואז הוא גילה שיש עוד כמה עסקים שחיים על כמה שקלים בחודש ויש עסקים שביכולתם לממן עוד מספר בתים במקביל , אבל לעסקים הקטנים האלה לא קיים מישהו שיכול לשווק ולתמוך כדי שיצליחו , לקח את הרעיון לעצמו והחל לקדם אותו , בדק את הנושא לעומק וגילה שעולם השיווק הדיגיטלי היה לו קשר איתו בעבר מ כמה תוכנות בדיגיטל . הוא חשב על שם החברה כשאחד הימים יחד עם מספר חברים שישבו ודיברו על מזלו של כל אחד והגיע התור שלו ופתח את גוגל רשם מזל שור וקרא לחברים , אך תוך כדי גילה ש התכונות של השור הינם התכונות שלו בדיוק , וכך נבחר כ סמל החברה דיגיטל בול .

מנכ”ל החברה סיים את לימודיו בהצלחה , הפיץ את האתר והחל את דרכו בעולם השיווק .

חברת דיגיטל בול

היום עוסקת בקידום עסקים אורגני , פרסום ממומן , מיתוג , בנית אתרים , כתיבה שיווקית , שירות לקוחות מצויינים , ליווי ותמיכה לעסקים , התנהלות נוחה ומייצרת שקט לבעלי עסקים .
חשוב לנו ש בעל ילך לישון בלילה בראש שקט כדי לקום לעוד יום רענן וחזק ללקוחות שאנחנו מבאים לו .


צרו קשר  או השאירו את פרטיכם למטה , אנחנו נדאג לחזור אליכם 

תזכרו תמיד “להצלחה אין גבול”.

Scroll to Top